Zavlažování vyřešíme za Vás ...
Kvalitní zavlažovací systém Hunter.
Zakládání zahrad, travnatých ploch.
Zavlažovací systém Hunter
Zakládání travnatých ploch výsevem, pokládkou

Zakládání zahrad

Chcete založit okrasnou či užitkovou zahradu? Obraťte se na nás.

Podle vašeho návrhu zrealizujeme založení nové zahrady, popřípadě na základě vašich požadavků navrhneme takovou zahradu, která by co nejvíce odpovídala vašemu přání a představě.

Každá zahrada je originál včetně závlahy a proto je potřeba k jejímu řešení přistupovat individuálně. Jednotlivé části zahrady mají být rozděleny účelně a esteticky. Při zakládání zahrad je nutné také zohlednit klimatické podmínky, potřebu zavlažování okolí a orientaci ke světovým stranám.

Údržba zeleně

Nabízíme kvalitní služby v oblasti údržby zeleně. Pokud není o zeleň pravidelně pečováno, ztrácí svou hodnotu a půvab. Jestliže nemáte čas postarat se o svou zahradu, uděláme to za vás. Provádíme jak pravidelnou tak i jednorázovou údržbu zeleně. Stačí nás kontaktovat.

Pravidelné sečení, provzdušnění, hnojení a dostatečná zálivka vám dokáže váš trávník udržet v dokonalé kondici až do pozdního podzimu.

Sečení travních ploch provádíme pomocí profesionální zahradní techniky od renomovaných výrobců. Posečenou travní hmotu odvezeme nebo ji lze mulčováním vpravit zpět do trávníku.

Provzdušnění je důležitým krokem v péči o trávníky, provádí se v jarních a podzimních měsících, kdy nejsou vysoké denní teploty. Pro provzdušnění používáme profesionální vertikutátor STIGA VB 40 PRO, který trávník prořeže, čímž ho provzdušní a odstraní mech se starou trávou. Po provzdušnění se plocha podle potřeby doseje, pohnojí a případně se provede postřik proti plevelům

Přehled prováděných činností:

  • sekání trávníků
  • provzdušňování,vertikutace, odstraňování mechu v trávníku
  • hnojení, dosévání
  • postřiky proti plevelům
  • stříhání živých plotů
  • sběr listí kácení a prořezávka stromů a keřů
  • chemické a ruční odpleveleníchemické odstraňování vegetace z chodníků
Zakládání a údržba zahrad

Kontakt

Bc. Pavel Pažout
Kersko 749, 289 12 Sadská
Telefon: +420 606 215 373
e-mail: info@zavlaha-zavlahy.cz

Copyright © 2020 by Bc. Pavel Pažout | realizace Regional
Zavlažovací systém Hunter